Wyświetlone: Dash

Przedświąteczna obniżka cen do 12 grudnia 2023
Możliwość płatności za pobraniem, on-line lub przelewem

Dash -

Podstawowe dane:

 • Długość w cm ok: 8
 • Opakowanie: oryginalne pudełko
 • Zabawka: nowa

  W skład ofery wchodzi:

 • Dash

  Dopasowanie:

 • Lokomotywa pasuje do systemu torów drewnianych firm: Brio, Bigjigs, Woodyland, Ikea, Eichhorn, Tesco, Carousel, Maxim, Bino

  Lokomotywy - Tomek i przyjaciele

  64.50zł

 • Niedostępne
  Dash - Tomek i przyjaciele

  Opis:

  Należąca do rodziny "cygańskich" lokomotyw, wyrzucona za swoje złe zachowanie na wyspę Mgieł, parowóz Dash żyje w świecie swobody, bez ograniczeń i krępujących zasad. Cieszy się każdym dniem. Postać tej lokomotywy stworzona została z gry słów. Cygańskimi lokomotywami określano bowiem oryginalnie serię Kalifornijskich parowozów produkowanych w wielu małych, lokalnych warsztatach. W serialu Tomek i przyjaciele przypisano im natomiast "cygański" charakter i tradycję życia w obozach poza miastami. Swoboda dotyczy wielu aspektów ich życia. Przykładowo: ta lokomotywa opalana jest "czym popadnie" głównie drewnem i olejem tylko sporadycznie węglem.

  Po wizycie Tomka na wyspie mgieł ich stosunek do życia zmienia się. Gruby Zawiadowca zaprosił ich z powrotem na wyspę Sodor. I choć nadal uwielbiają się bawić i doceniają radość życia, to teraz bardzo starają się być pożytecznymi lokomotywami, tak jak inne parowozy na wyspie Sodor. Gruby Zawiadowca może być z nich dumny!

  Drewniana lokomotywa z serialu Tomek i przyjaciele

  Długość: 8cm

  Aktualna cena: 64.50zł

  Niedostępne

   
   
  Kontakt
   
  Regulamin
   
  Opinie
   
  Serwis
   
  Dostawa